RSS Aktualności

PoWtŚrCzPtSoNd
0102
03040506070809
10111213 141516
17181920212223
24252627282930

Potwierdzanie głosowania elektronicznego

13 listopada 2014

Przypominamy wszystkim mieszkańcom Bielska-Białej głosującym elektronicznie na projekty obywatelskie o konieczności potwierdzenia głosowania linkiem aktywacyjnym wysłanym na adres email - kliknięcie na przycisk "potwierdź głos". Pisaliśmy na ten temat szerzej w informacji o głosowaniu elektronicznym. Wiadomość z linkiem aktywacyjnym wysyłana jest niezwłocznie po wypełnieniu formularza głosowania na podany w nim adres email. Dopiero kliknięcie na przycisk "potwierdź głos", znajdujący się w wysłanej przez system głosowania wiadomości - skutecznie kończy głosowanie elektroniczne. Wówczas głos można traktować jako oddany na wskazany projekt. Wszystkich, którzy pominęli tę czynność prosimy o jej dopełnienie. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z działem technicznym dyżurującym pod adresem kontakt@obywatelskibb.pl.

Gdzie podział się przycisk aktywacyjny/potwierdzający ?

W znakomitej większości przypadków przycisk ten będzie od razu widoczny po zakończeniu głosowania w poczcie internetowej głosującego w katalogu głównym, do którego zazwyczaj trafiają wszystkie wiadomości. Może się jednak zdarzyć, że wiadomość z prośbą o potwierdzenie głosowania zostanie przez pocztę elektroniczną zakwalifikowana jako Spam i znajdzie się w katalogu oznaczonym jako Spam (tj. korespondencja niechciana, śmieciowa). Może się również zdarzyć, że Państwa poczta elektroniczna stosując pewne reguły samodzielnie zakwalifikuje wiadomość z prośbą o potwierdzenie głosu i przypisze ją do jednego z kilku katalogów np. "Oferty", "Społecznościowe", "Inne", etc. Prawdopodobnie wiadomość z systemu głosowania znajduje się właśnie w jednym z tych katalogów - prosimy o dokładne sprawdzenie swojej poczty i ww. zakładek/katalogów poczty. W razie potrzeby można zagłosować raz jeszcze, liczą się jedynie głosy potwierdzone przez przycisk aktywacyjny w wiadomości e-mail.

Na dole strony z niniejszą aktualnością publikujemy zrzut ekranu przedstawiający przykładowy wygląd wiadomości zwrotnej z prośbą o potwierdzenie głosowania elektronicznego.

^