System wypoczynkowy wraz z koszami na śmieci

Identyfikator: 12-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Kamienica przez Rafał Ryplewicz.

Streszczenie projektu

Projekt zakłada zamontowanie ławek z oparciem wraz z koszami na śmieci we wskazanych lokalizacjach (ul. Kolista, Falista - przedłużenie ul. Kolistej, Gościnna, Karpacka, Karbowa) dla mieszkańców czekających na autobus MZK oraz spacerujących traktem drogowym od strony Osiedla Karpackiego i Kamienicy w kierunku Dębowca i Szyndzielni.

Opis projektu

Projekt zakłada wyznaczenie traktu wypoczynkowego poprzez zamontowanie osiemnastu ławek z oparciem i koszami na śmieci tuż przy chodnikach w miejscach, w których mieszkańcy czekają na autobus MZK na ul. Kolistej lub spacerują drogami w kierunku Szyndzielni i Dębowca. W tym celu niezbędne będzie przygotowanie podłoża pod ławkami z betonowych płyt chodnikowych tak, by po deszczu użytkownicy mieli twartą nawierzchnię pod nogami. Projekt planuje się zrealizować na terenie gminnym: ul. Kolista  (przystanek MZK na wyskości bloku nr...), ul. Kolista (przystanek MZK na wysokości Osiedla Cztery Pory Roku) oraz lokalizacje określone przy ul. Falistej (na wysokości ul. Owsianej), ul. Karbowej (między ul. Kolistą a wjazem do ośrodka sportowego na Dębowcu), ul. Karpackiej (między ul. Jazową a ul. Falistą), przy Rondzie przy ul. Kolistej i Gościnnej, a także przy ul. Gościnnej (między ul. Bednarską i ul. Nehrebeckiego).

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 73 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

^