Zobacz pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje Zamknij pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021

Rozbudowa placu zabaw na Osiedlu Grunwaldzkim

Identyfikator: 10-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Grunwaldzkie przez Katarzyna Lisecka.

Streszczenie projektu

Projekt zakłada rozbudowę placu zabaw dla dzieci z Os. Grunwaldzkiego, mieszczącego się pomiędzy budynkiem przy ul. PCK 8 a budynkiem na ul. Młodości 1. Miejsce to przyczyni się do poprawy jakości spędzania wolnego czasu przez dzieci mieszkające na Osiedlu oraz wpłynie pozytywnie na rozwój pod kątem rekreacyjnym i zaspokoi potrzeby społeczne mieszkańców. W ramach tego projektu przewiduje się doposażenie placu zabaw w: zestaw do zabawy o nazwie "Statek Magellana", huśtawkę "Bocianie gniazdo" oraz ogrodzenie i nawierzchnię (pod statek, huśtawkę).

Opis projektu

Projekt zakłada rozbudowę placu zabaw dla dzieci z Osiedla Grunwaldzkiego. Celem projektu jest integracja społeczna i edukacja poprzez zabawę. Aktywność fizyczna, zwłaszcza w miejscu do tego przystosowanym i w gronie rówieśników, należy do ulubionych zajęć dzieci. Ww. plac to dobra, sprawdzona lokalizacja w pobliżu budunków mieszkalnych co daje gwarancję dobrego dostępu i właściwego wykorzystania inwestycji. W ramach projektu przewiduje się doposażenie placu zabaw w: zestaw do zabawy o nazwie "Statek Magellana", huśtawkę "Bocianie gniazdo" oraz nawierzchnię (pod statek, huśtawkę). W kosztach projektu wnioskodawca uwzględnia również transport oraz montaż urządzeń i nawierzchni. Dodatkowo, projekt zakłada wykonanie ogrodzenia (istniejące ogrodzenie należy przesunąć, przedłużyć o 7,5 m w głąb działki i należy wykorzystać już stojący płot).

Lokalizacja

Plac zabaw pomiędzy budynkiem przy ul. PCK 8 a budynkiem na ul. Młodości 1

Autor

Katarzyna Lisecka, adres e-mail: katarzyn.lisecka@op.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Statek Magellan - 24.384,00 zł
  2. Huśtawka "Bocianie Gniazdo" - 5.200,00 zł
  3. Prace montażowe urządzeń (montaż i transport) - 4.880,00 zł
  4. Nawierzchnia (zielona lub żółta lub czerwona) - 14.400,00 zł
  5. Prace montażowe nawierzchni (montaż i transport) - 9.599,60 zł
  6. Ogrodzenie i jego montaż - 2.440,00 zł

Łącznie szacunkowo netto: 60.903,60 zł

Brutto wg wnioskodawcy: 74.911,43 zł

 

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty