Zobacz pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje Zamknij pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021

"Czytaj bez przeszkód - słuchaj w każdym miejscu" - projekt dotyczący zakupu książek z dużą czcionką i audiobooków dla biblioteki w Komorowicach Kr. - filii Książnicy Beskidzkiej

Identyfikator: 14-OBB003. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Komorowice Krakowskie przez Michał Lepianka.

Streszczenie projektu

Realizacja projektu zakupu książek z serii "Duże litery" i audiobooków rozwiąże problem ludzi z dysfunkcją wzrokową, którzy "kochają" czytać. Sprawi, że biblioteka stanie się nowoczesna, przyjazna, bliższa życiu. Uatrakcyjni ofertę dla czytających w fotelu i tych, którzy słuchają, jak inni czytają jadąc samochodem bądź wykonując prace domowe.

Opis projektu

W Bielsku-Białej - dzielnicy Komorowice Krakowskie działa prężnie filia Książnicy Beskidzkiej. Czytellnicy ją odwiedzający często zwracają się z prośbą o książki z dużą czcionką i wówczas pojawia się problem, bo tych pisanych drobnym maczkiem jest wiele, a tych z wyraźną, dużą czcionką - zbyt mało. Czytelnicy zwracają się z prośbą także o książki mówione, ponieważ te, które znajdują się w bibliotece już "przesłuchali". Dzięki realizacji tego projektu oferta placówki byłaby atrakcyjniejsza.

Lokalizacja

filia Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej (Komorowice Kr.)

Autor

Michał Lepianka

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 15 000,00 zł

Części składowe zadania

  • Zakup książek z dużą czcionką - 6.000,00 zł
  • Zakup audiobooków - 9.000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty