Zobacz pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje Zamknij pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021

Teren rekreacyjno-sportowy dla seniora z wnukiem

Identyfikator: 16-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Kopernika przez Sylwia Mglej.

Streszczenie projektu

Projekt dotyczy urządzenia siłowni na wolnym powietrzu wraz z mini placem zabaw dla najmłodszych.

Opis projektu

Projekt obejmuje urządzenie ogólnodostępnej siłowni na wolnym powietrzu. Projektowana siłownia stanowiłaby atrakcyjną ofertę dla seniorów i wnuków, którzy mogliby pożytecznie i aktywnie spędzać czas razem, jak również dla osób dbających o kondycję fizyczną. Dla najmłodszych, w obrębie siłowni, przewiduje się mini plac zabaw. Proponowany projekt miałby wpływ na porządane ukierunkowanie aktywności fizycznej młodzieży, poprawę kondycji fizycznej mieszkańców dzielnicy jak i utworzenie centrum rekreacyjnego. Oprócz urządzeń siłowni preferowany byłby stół do gry w szachy. Plac powinien być ogrodzony, oświetlony oraz w miarę możliwości monitorowany.

Lokalizacja

Były plac zabaw ADM między blokami nr 10 i 12 przy ul. Wiśniowej

Autor

Sylwia Mglej

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 70 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty