Zobacz pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje Zamknij pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021

A nasz Park Lotniczy wciąż rośnie

Identyfikator: 23-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Polskich Skrzydeł przez Bogdan Borgosz.

Streszczenie projektu

Projekt dotyczy budowy kładki - mostku nad strumykiem, grilla stacjonarnego, pająka (stożka) do wspinaczek linowych, zjeżdżalni - dwóch trójnogów z czego jeden z podestem startowym, połączone liną 30 m.

Opis projektu

Celem projektu jest zagospodarowanie południowego fragmentu Parku Lotniczego od strony starej ścieżki betonowej (stare latarnie) do płotu posesji prywatnej (garaże), który dotąd był niedostępny. Zadanie dotyczy budowy kładki - mostku nad strumykiem, zakupu i montażu grilla stacjonarnego ogólnodostępnego, budowy pająka linowego do wspinaczki i zjeżdżalni.

Lokalizacja

Niezagospodarowany południowy fragment Parku Lotniczego przy ul. Spółdzielców obejmujący łąkę i drzewostan za strumykiem

Autor

Bogdan Borgosz, telefon: 692695262, adres e-mail: bogdanborgosz@interia.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 74 500,00 zł

Uwagi

Za zgodą wnioskodawcy zakres projektu zostanie ograniczony do elementów wskazanych przez Wydział opiniujący. Projekt w ramach przewidzainych środków może obejmować kładkę, ścieżkę, miejsce do grillowania z ławeczkami.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty