Zobacz pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje Zamknij pozostałe edycje Zobacz pozostałe edycje 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021

Bezpieczny pasaż, miejsce rekreacji przy ul. Bohaterów Warszawy

Identyfikator: 27-OBB003. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Środmieście - Bielsko przez Adrianna Kowalczyk.

Streszczenie projektu

Przemiotem projektu jest monitoring wskazanego przez wnioskodawcę terenu. Na omawianym terenie znajduje się siłownia na wolnym powietrzu, rozbudowany i zmodernizowany plac zabaw oraz popularny pasaż z ławkami pomiedzy Pl. Fabrycznym a ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce to jest tłumnie odwiedzane przez mieszkańców w każdym wieku, jako jedno z nielicznych miejsc rekreacji w centrum miasta.

Opis projektu

Przemiotem projektu jest monitoring wskazanego przez wnioskodawcę terenu. Na omawianym terenie znajduje się siłownia na wolnym powietrzu, rozbudowany i zmodernizowany plac zabaw oraz popularny pasaż z ławkami pomiedzy Pl. Fabrycznym a ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce to jest tłumnie odwiedzane przez mieszkańców w każdym wieku, jako jedno z nielicznych miejsc rekreacji w centrum miasta. Upodobali je sobie również wandale, dlatego też dla skutecznej ochrony konieczny jest jego monitoring. Bliskość siedziby Straży Miejskiej, wykorzystanie sieci szerokopasmowej obejmującej szkołę im. Żeromskiego oraz ptrzekopów przy ul. Bohaterów Warszawy dla remontu kanalizacji, mogą znacząco obniżyć koszt realizacji projektu.

Lokalizacja

Plac zabaw, siłownia i pasaż pomiędzy Placem Fabrycznym a ul. Bohaterów Warszawy

Autor

Adrianna Kowalczyk, adres e-mail: adinakow@gmail.com

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty