Górskie Ścieżki Rowerowe "Endurotrails - Bielsko-Biała"

Identyfikator: OBB018. Złożone w kategorii: Projekty ogólnomiejskie przez Jakub Jonkisz.

Streszczenie projektu

Podstawowym celem trzeciego etapu budowy górskich ścieżek rowerowych zlokalizowanych w rejonie Szyndzielni i Koziej Góry jest dokończenie działań zaplanowanych na lata 2015 - 2017.

Opis projektu

Podstawowym celem trzeciego etapu budowy górskich ścieżek rowerowych zlokalizowanych w rejonie Szyndzielni i Koziej Góry jest dokończenie działań zaplanowanych na lata 2015 - 2017. W wyniku przesunięć i rozbudowy zadań realizowanych w etapie II (m.in. podjęto decyzję o zbudowaniu całego podjazdu na Kozią Górę nie jedynie do połowy, przedłużono również trasę dla początkujących aż do kortów w Cygańskim Lesie) w roku 2017 do wybudowania zostaje ścieżka łącząca Szyndzielnię z Kozią Góra przez Kołowrót oraz ścieżka z Kołowrotu do dolnej stacji kolei gondolowej. Obie trasy będą miały niewielkie nachylenie (6-7%) i podobnie jak trasa twister na Koziej Górze będą to trasy niebieskie (dla średniozaawansowanych).

Lokalizacja

Las pomiędzy Szyndzielnią a Kozią Górą

Autor

Jakub Jonkisz, adres e-mail: kjonkisz@wp.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 500 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Ścieżka z Szyndzielni przez Kołowrót na Kozią Górę - 270.000,00 zł
  2. Ścieżka z Kołowrotu do dolnej stacji kolei gondolowej - 140.000,00 zł
  3. Pozostałe koszty (oznakowanie, projekty, inspekcje, pozwolenia, itp.) - 90.000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty