Mały Kucharz

Identyfikator: OBB011. Złożone w kategorii: Projekty ogólnomiejskie przez Beata Miziołek.

Streszczenie projektu

Warsztaty kulinarne "Mały Kucharz" adresowane są do dzieci z bielskich przedszkoli oraz szkół podstawowych z klas 1 - 3. Celem projektu jest propagowanie zasad zdrowego żywienia oraz kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych u dzieci. Na koniec zajęć każde dziecko otrzyma własnoręcznie skomponowaną pizzę i dyplom Małego Kucharza. Dzieci podczas zajęć będą miały nieograniczony dostęp do atrakcji sali zabaw Krainy Kropka.

Opis projektu

Celem projektu jest propagowanie zasad zdrowego żywienia oraz kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych u dzieci. Projekt adresowany jest do dzieci z bielskich przedszkoli i szkół podstawowych. Są to zajęcia praktyczne prowadzone w formie zabawy przez wykwalifikowanego pizzermana. Podczas warszatów dzieci będą uczestniczyć w samodzielnym wypieku pizzy. Ciasto, z którego powstanie pizza wyrabiane będzie wyłącznie z naturalnych składników, bez stosowania polepszaczy. Szczególną uwagę kieruje się na przedstawienie dzieciom konieczności zachowania właściwej higieny podczas przygotowywania posiłków. Każde dziecko otrzyma strój kucharski: czapkę i fartuch. Na koniec zajęć dzieci będą mogły skonsumować własnoręcznie skomponowaną pizzę. Przewiduje się, że w zajęciach weźmie udział 2.500 dzieci.

Lokalizacja

Sala zabaw dla dzieci Kraina Kropka, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Autor

Beata Miziołek, adres e-mail: edi8@onet.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 37 500,00 zł

Części składowe zadania

Warsztaty kulinarne 15 zł x 2500 osób

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!

Projekty