Ogródek przedszkolny (plac zabaw dla dzieci)

Identyfikator: 3-OBB002. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Biała Krakowska przez Maria Kurasz.

Streszczenie projektu

Projekt dotyczy modernizacji ogrodu przedszkolnego Publicznego Przedszkola nr 17 w Bielsku-Białej. Obejmuje wyposażenie ogrodu w urządzenia zabawowo-edukacyjne. Dzięki temu ogród przedszkolny stanie się bezpiecznym i atrakcyjnym miejscem zabaw, wpływającym na rozwój dzieci.

Opis projektu

Obecnie ogród przedszkolny jest miejscem wymagającym zagospodarowania. Brakuje w nim atrakcyjnego zestawu zabawowego, który umożliwiłby dzieciom zabawy w większej grupie, pozwalając na jednoczesne rozwijanie zdolności motorycznych, umiejętności współpracy, współzawodnictwa oraz kreatywności. Plac zbaw jest niezbędnym elementem edukacyjnym dla dzieci w wieku pzredszkolnym. Projekt przewiduje zakup domku zabawowego. Zabawki ogrodowe wspierają rozwój fizycznych umiejętności, doskonałą sprawność ruchową, co jest szczególnie ważne w pierwszych latach rozwoju dziecka. Dzięki nim dzieci trenują nie tylko swoje ciało ale również umiejętności społeczne. Realizacja projhektu na pewno pozwoli na miłe oraz bezpieczne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. 

Lokalizacja

Przedszkole nr 17, Bielsko-Biała, ul. Lipnicka 35

Autor

Maria Kurasz

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 8 220,00 zł

Części składowe zadania

Domek Elipso 3 - za kwotę 8.220,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!