Doposażenie placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 7 ul. Chopina 13

Identyfikator: 8-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Dolne Przedmieście przez Konrad Ignatowski.

Streszczenie projektu

Projekt przewiduje doposażenie placu zabaw przy przedszkolu w nowoczesne, bezpieczne konstrukcje przestrzenne do kreatywnej, ruchowej zabawy, dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, piaskownica. Konstrukcje powinny być wykonane z ekologicznych materiałów, kolorowe, kreatywne i przyjazne dzieciom, powinny też być zakotwiczone w trawie, z uwzględnieniem dodatkowego zabezpieczenia miejsc szczególnie niebezpiecznych np. matą gumową.

Opis projektu

Obecne wyposażenie placu zabaw, liczy sobie około 40 lat!  
Projekt dotyczy doposażenia placu zabaw przy przedszkolu w nowoczesne, bezpieczne konstrukcje przestrzenne do kreatywnej, ruchowej zabawy, dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, piaskownica.

Lokalizacja

Przedszkole nr 7 ul. Chopina 13 w Bielsku-Białej

Autor

Konrad Ignatowski

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!