Remont sięgacza ul. Orzechowej oraz wykonanie chodnika łączącego sięgacz ul. Orzechowej z ul. Żywiecką

Identyfikator: 17-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Leszczyny przez Danuta Krywult.

Streszczenie projektu

Projekt przewiduje remont sięgacza ul. Orzechowej - drogi łączącej ul. Orzechową z pasem zieleni oraz budowę chodnika na tym pasie, aby umożliwić dojście do przejścia podziemnego i przystanku autobusowego przy ul. Żywieckiej - Hotel mieszkańcom okolicznych ulic.

Opis projektu

W ramach projektu planuje się zdjęcie wierzchniej nawierzchni drogi (nie utwardzonej), gdyż ciągłe zasypywanie nierówności spowodowało, że obecnie poziom drogi jest powyżej podmurówki płotów i woda wlewa się do ogrodów. Ponadto wykonanie podbudowy zasadniczej i nawierzchni asfaltowej na drodze o szerokości 6 metrów i długości 60 metrów. Dodatkowo przewiduje się wykonanie chodnika na terenie zielonym o nawierzchni z kostki brukowej - betonowej, aby można było dojść z sięgacza ulicy do przejścia podziemnego pod ulicą Żywiecką i przystanku autobusowego. W chwili obecnej ścieżka prowadząca przez teren zielony w okresie opadów zmienia się w błoto. 

Lokalizacja

Remont sięgacza ul. Orzechowej, wzdłuż budynków 7, 7A, 7B, 9 i 9B, łączący ul. Orzechową z pasem zieleni oraz wykonanie chodnika na tym pasie zieleni, aby można było dojść z ul. Orzechowej na przystanek autobusowy i do przejścia podziemnego pod ul. Żywiecką.

Autor

Danuta Krywult

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Części składowe zadania

Remont sięgacza - 51998,60 (wartość netto)

Budowa chodnika na pasie zieleni - 9340,40 (wartość netto)

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!