Doposażenie boiska PKS Barbara przy ul. Cyprysowej w zaplecze techniczne i socjalne

Identyfikator: 20-OBB003. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Mikuszowice Krakowskie przez Klaudiusz Komor.

Streszczenie projektu

Projekt zakłada doposażenie boiska osiedlowego w wolnostojący, dreniany budynek z przeznaczeniem na szatnię, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie do przechowywania sprzetu sportowego oraz toaletę i umywalnię dla zawodników, trenerów i sędziów. W trakcie imprez osiedlowych na boisku będzie wykorzystywany do celów organizacyjnych. Budynek powinien posiadać przyłączenie do wody, prądu i kanalizacji. 

Opis projektu

Projekt zakłada doposażenie boiska osiedlowego wykorzystywanego przez Parafialny Klub Sportowy "Barbara" w drewniany, wolnostojący budynek będący zapleczem socjalnym i technicznym dla boiska. W budynku znajdują się: szatnia dla zawodników, pomieszczenie do przechowywania piłek, siatek i innego sprzętu sportowego, małe pomieszczenie socjalne wyposażne w czajnik elektryczny, małą chłodziarkę oraz zlew i szafkę na naczynia. W miarę możliwości w budynku można umieścić również pojedynczą toaletę oraz umywalki dla zawodników. Budynek jako wolnostojący nie wymaga fundamentów, powinien mieć przyłącze do prądu (słup na terenie boiska), wody i kanalizacji (w razie braku możliwości technicznych można zastosować toaletę przenośną typu turystycznego lub TOI-TOI). Budynek rozwiąże problem korzystania z boiska w złą pogodę oraz problem szatni i toalety.

Lokalizacja

Boisko sportowe PKS "Barbara" przy ul. Cyprysowej (na przeciw kościoła p.w. św. Barbary w Mikuszowicach Krakowskich)

Autor

Klaudiusz Komor, adres e-mail: kkomor@op.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Zakup wolnostojącego drewnianego domku z odpowiednim wyposażeniem wnętrza - 40.000,00 zł
  2. Przyłącze do prądu, wody oraz ewentualnie toalety - 20.000,00 zł

Uwagi

Wnioskodawca pismem z dnia 07.09.2016r., wyraził zgodę na ograniczenie zakresu projektu. Zadanie obejmowałoby: wykonanie projektów technicznych przyłączy (elektrycznego, wodno-kanalizacyjnego), projektu technicznego budowy budynku zaplecza. Po określeniu wartości wykonania przyłączy zostanie określona wielkość budynku zaplecza oraz jego wyposażenie.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!