Budowa miejsc postojowych w tym dla osób niepełnosprawnych w rejonie budynku przy ul. Piastowskiej 88 na osiedlu Piastowskim

Identyfikator: 22-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Piastowskie przez Andrzej Hanzlik.

Streszczenie projektu

Zadanie obejmuje remont istniejącej nawierzchni placu manewrowego, drogi dojazdowej oraz wykonanie miejsc postojowych w tym dla osób niepełnosprawnych na osiedlu Piastowskim w rejonie budynku przy ul. Piastowskiej 88 w Bielsku-Białej.

Opis projektu

Zakres szczegółowy prac zawiera: rozebranie istniejącej nawierzchni z trylinki, realizację koryta na terenie trawiastym, wykonanie stosownej podbudowy (wzmocnienie istniejącej podbudowy, wykonanie nowej podbudowy na wykonanym korycie), ułożenie nawierzchni z kostki brukowej 2T, wielobarwnej, grubości 8 cm, wraz z zabudową krawężników lub obrzeży w zależności od potrzeb. Wywóz materiałów pochodzących z rozbiórki wraz z ich utylizacją. Powierzchnia nowo wykonanej nawierzchni wynosi około 520 m2.

Lokalizacja

Zadanie zlokalizowane jest na osiedlu Piastowskim w pobliżu budynku przy ul. Piastowskiej 88 w Bielsku-Białej.

Autor

Andrzej Hanzlik, telefon: 728967471, adres e-mail: hanzlik.andrzej@gmail.com

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 74 500,00 zł

Części składowe zadania

  • Remont istniejącego placu manewrowego, wraz z wykonaniem miejsc postojowych w tym dla osób niepełnosprawnych 520 m2 - 69.500 zł
  • Roboty towarzyszące w tym wywóz materiałów pochodzących z rozbiórki - 5.000 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!