Park Lotniczy - rozbudowa i doinwestowanie

Identyfikator: 23-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Polskich Skrzydeł przez Bogdan Borgosz.

Streszczenie projektu

Modernizacja i doposażenie Parku Lotniczego w rejonie Spółdzieców / Tańskiego / Skarżyńskiego, nowa ścieżka, wejście terenowe, badminton, obrzeże boiska, odwodnienia, ławki, linarium.

Opis projektu

Wykonanie trwałego obrzeża dla istniejącego boiska wzdłuż jego płyty wraz ze stabilnym zamocowaniem dolnej krawędzi piłkochwytów + dwie dodatkowe ławeczki przy boisku. Przedłużenie żwirowej ścieżki na odcinku wzdłuż strumyka do przepustu pod ul. Tańskiego: 50 mb + 2 - 4 ławek. Poprawa odwodnienia Parku poprzez likwidację odkrytego cieku - montaż rury odwadniającej na odcinku 10 mb. Odwodnienie nad ścieżką wschodnią na odcinku 10 mb. Instalacja mini boiska do badmintona. Budowa zejścia terenowego od ul. Skrażyńskiego do siłowni na odcinku 10 mb. Małe linarium obrotowe na placu zabaw.

Lokalizacja

Na terenie parku zlokalizowanego pomiędzy ul. Spółdzielców, Tańskiego i Skarżyńskiego w Bielsku-Białej

Autor

Bogdan Borgosz

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 75 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Trwałe obrzeże boiska
  2. Ścieżka żwirowa - 50 mb
  3. Boisko do badmintona
  4. Wejście terenowe, odwodnienie
  5. Linarium i ławeczki

Uwagi

Opcjonalnie: stół betonowy do ping-ponga, wiata na opał do grila, nasadzenie roślin na skarpach, odbudowa kamiennych obrzeży strumyków na całej długości.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!