Budowa placu zabaw dla dzieci przy Przedszkolu nr 5 w Bielsku-Białej

Identyfikator: 4-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Biała Północ przez Agnieszka Kugler, Karol Markowski.

Streszczenie projektu

Projekt zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 5 w Bielsku-Białej oraz dla dzieci z osiedla po godzinach zajęć przedszkolnych. Nowopowstały plac zabaw stanie się miejscem do aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia dla naszych milusińskich.

Opis projektu

Projekt zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 5 w Bielsku-Białej oraz dla dzieci z osiedla po godzinach zajęć przedszkolnych. Nowopowstały plac zabaw stanie się miejscem do aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia dla naszych milusińskich. Zagospodarowanie miejsca pod proponowany plac zabaw w istotny sposób podniesie atrakcyjność całego terenu oraz wartość substancji miejskiej, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo oraz szereg atrakcji dla dzieci. Proponuje się usytuowanie następujących obiektów na terenie placu zabaw tj.: warownia lub zjeżdżalnia, pająk, domek małego artysty, huśtawki 2 szt. (2 pojedyncze lub 1 podwójna), bujak 3 szt., wykonanie bezpiecznej nawierzchni, ławki dla opiekunów dzieci 2szt., kosz na śmieci 1 szt. Plac zabaw powinien stanowić spójną całość. Projekt zakłada również sporządzenie przez realizatora projektu „Regulaminu placu zabaw” w ten sposób, aby zapewnić korzystanie z obiektu, także dzieciom z osiedla oraz winien zawierać zasady bezpieczeństwa i odpowiedzialności osób przebywających na obiekcie.

Lokalizacja

ul. Montażowa 5, Bielsko-Biała, teren Przedszkola

Autor

Agnieszka Kugler, Karol Markowski, telefon: 503 466 525, adres e-mail: kmarkowski.um@gmail.com

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 80 000,00 zł

Części składowe zadania

Wykonanie placu zabaw z urządzeniami - 80.000,00 zł

Uwagi

W razie wątpliwości w trakcie przygotowania i realizacji, wnioskodawca gwarantuje szeroką współpracę z miejską jednostką realizująca projekt w zakresie uzgodnienia projektu, jego wyposażenia oraz ostatecznego wyglądu przedszkolnego placu zabaw.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!