Budowa placu zabaw dla dzieci przedszkolnych przy Przedszkolu nr 27, ul. Legionów 21

Identyfikator: 6-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Biała Wschód przez Monika Senecka-Oleś.

Streszczenie projektu

Projekt zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 27, przy ul. Legionów 21. Plac zabaw będzie azylem, wśród już istniejącej zieleni, gdzie dzieci w sposób aktywny będą korzystały ze świeżego powietrza i słońca.

Opis projektu

Projekt zakłada wykonanie placu zabaw dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 27, przy ul. Legionów 21, gdzie powstało pięć oddziałów przedszkolnych. Plac zabaw będzie azylem, wśród już istniejącej zieleni, gdzie dzieci w sposób aktywny będą korzystały ze świeżego powietrza i słońca. Nowe urządzenia ogrodowe zapewnią dzieciom możliwość prawidłowego rozwoju, bezpieczną zabawę z wykorzystaniem urządzeń stałych, aktywne spędzenie czasu i przyczynią się do właściwego rozwoju dzieci w symbiozie z otaczającą przyrodą. Projekt zakłada usytuowanie na terenie placu zabaw następujących urządzeń: małpka z elementami sprawnościowymi - 1 szt., miasteczko z piaskownicą - 1 szt., twierdza - 1 szt. oraz wykonanie bezpiecznej nawierzchni. Projekt zakłada również sporządzenie przez realizatora projektu "Regulaminu placu zabaw", w ten sposób aby zapewnić bezpieczne korzystanie z obiektu wszystkim 125 dzieciom uczęszczającym do Przedszkola.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, ul. Legionów 21

Autor

Monika Senecka-Oleś, telefon: 660210021, adres e-mail: bobi777@interia.pl

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 100 000,00 zł

Części składowe zadania

  • Wykonanie placu zabaw z urządzeniami - 100.000,00 zł

Uwagi

W razie wątpliwości w trakcie przygotowania i realizacji wnioskodawca gwarantuje szeroką współpracę z miejską jednostką realizującą projekt w zakresie uzgodnienia projektu, jego wyposażenia oraz ostatecznego wyglądu przedszkolnego placu zabaw.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!