Doposażenie placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 7 ul. Chopina 13 oraz wybrukowanie obejścia wokół Przedszkola

Identyfikator: 8-OBB002. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Dolne Przedmieście przez Katarzyna Gąstała.

Streszczenie projektu

Obecne wyposażenie placu zabaw liczy sobie ponad 40 lat!

Projekt dotyczy doposażenia placu zabaw przy przedszkolu w nowoczesne, bezpieczne konstrukcje przestrzenne do kreatywnej, ruchowej zabawy, dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, piaskownica. Wybrukowanie obejścia wokół przedszkola.

Opis projektu

Doposażenie placu zabaw przy Przedszkolu w nowoczesne, bezpieczne konstrukcje przestrzenne do kreatywnej, ruchowej zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, piaskownica.

Konstrukcje powinny być wykonane z ekologicznych materiałów, kolorowe, kreatywne i przyjazne dzieciom, powinny też być zakotwiczone głęboko w trawie, z uwzględnieniem dodatkowego zabezpieczenia miejsc szczególnie niebezpiecznych, np. matą gumową. Wybrukowanie obejścia wokół przedszkola.

Lokalizacja

Przedszkole nr 7, ul. Chopina 13

Autor

Katarzyna Gąstała

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 100 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!