Zakup samochodu lekkiego-ratowniczego-gaśniczego

Identyfikator: 11-OBB002. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Hałcnów przez Marek Kózka.

Streszczenie projektu

Projekt dotyczy zakupu lekkiego samochodu ratowniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Bielsko-Biała Hałcnów. Samochód z przeznaczeniem do ratownictwa przeciwpowodziowiowego.Samochód przystosowany do przewozu sześciu ratowników.

Opis projektu

Projekt dotyczy zakupu lekkiego samochodu ratowniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Bielsko-Biała Hałcnów. Samochód z przeznaczeniem do ratownictwa przeciwpowodziowego. Wykorzystywany będzie również do działań na całym terenie miasta Bielsko-Biała oraz powiatu, z uwagi na fakt, iż nasza jednostka OSP Hałcnów jest również w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Na samochodzie zostaną zamontowane pompy pływająca, ssąca i zanurzeniowa oraz dodatkowy sprzęt do usuwania skutków powodzi i nawałnic. Samochód przystosowany do przewozu sześciu ratowników.

Autor

Marek Kózka

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 100 000,00 zł

Części składowe zadania

Zakup samochodu - 100.000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!