Budowa bieżni lekkoatletycznej dwutorowej zakończonej zeskokiem do skoku w dal wraz z zagospodarowaniem terenu wokół niej

Identyfikator: 14-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Komorowice Krakowskie przez Anna Adamska-Beczała.

Streszczenie projektu

Budowa bieżni dwutorowej zakończonej zeskokiem do skoku w dal wraz z zagospodarowaniem terenu wokół niej przy Szkole Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej celem stworzenia profesjonalnej infrastruktury dla potrzeb lekcyjnych i pozalekcyjnych zajęć rekreacyjno-sportowych.

Opis projektu

Projekt dotyczy budowy bieżni dwutorowej zakończonej zeskokiem do skoku w dal usytuowanej przy Szkole Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej przy ul. Czereśniowej 20.

Bieżnia o długości łącznej 60 m będzie równocześnie rozbiegiem dla skoku w dal. Bieżnia pokryta będzie nawierzchnią tartanowa. Będzie to nawierzchnia sportowa, poliuretanowo-gumowa. Belka do odbicia będzie z żywicy epoksydowej, laminowana.

Zeskocznia wykonana zostanie jako dół wypełniony piaskiem kwarcowym lub rzecznym o granulacji 0.2mm na warstwie geowłókniny. Spód dołu stanowi warstwa filtracyjna. Brzegi dołu z piaskiem należy obramować zaimpregnowanymi krawędziami drewnianymi.

Teren wokół bieżni zostanie zagospodarowany. Wybrukowane zostaną dojścia oraz ustawione urządzenia do gier i zabaw (stół do gry w ping-ponga. Chińczyka, szachy).

Szkoła Podstawowa nr 29 nie posiada bieżni ani zeskoku do skoku w dal, dlatego budowa bieżni i zeskoku jest bardzo potrzebna. Pozwoli na wzrost aktywności fizycznej dzieci zarówno w czasie nauki jak i zabawy.  Pozwoli także rozwijać talenty sportowe młodych mieszkańców dzielnicy Komorowic Krakowskich.

Lokalizacja

Komorowice Krakowskie, Teren Szkoły Podstawowej nr 29, ul. Czereśniowa 29, 43-346 Bielsko-Biała

Autor

Anna Adamska-Beczała, telefon: 33 8126865, adres e-mail: sp29bb@gmail.com

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 100 000,00 zł

Części składowe zadania

  • Wykonanie projektu - 7.000,00 zł
  • Budowa bieżni dwutorowej zakończonej zeskokiem do skoku w dal wraz z zagospodarowaniem terenu wokół niej - 93.000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!