Remont drogi przy ul. Księcia Przemysława na Osiedlu Piastowskim

Identyfikator: 22-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Piastowskie przez Andrzej Hanzlik.

Streszczenie projektu

Zadanie obejmuje remont istniejącej nawierzchni drogi dojazdowej do budynków przy ul. Księcia Przemysława 8, 10, 12 oraz Piastowskiej 84, 86, 88 na osiedlu Piastowskim w Bielsku-Białej. Zakres szczegółowy prac zawiera rozebranie istniejącej nawierzchni z trylinki, wykonanie koryta i stosownej podbudowy, ułożenie nawierzchni z kostki brukowej 2T wielobarwnej, grubości 8 cm wraz z zabudową krawężników lub obrzeży w zależności od potrzeb. Przełożenie istniejących chodników z kostki brukowej grubości 6 cm po obu stronach remontowanej drogi. Wywóz materiałów pochodzących z rozbiórki wraz z ich utylizacją. Powierzchnia nowo wykonanej nawierzchni wynosi około 350 m2.

Opis projektu

Zadanie obejmuje remont istniejącej nawierzchni drogi dojazdowej do budynków przy ul. Księcia Przemysława 8, 10, 12 oraz Piastowskiej 84, 86, 88 na osiedlu Piastowskim w Bielsku-Białej. Zakres szczegółowy prac zawiera rozebranie istniejącej nawierzchni z trylinki, wykonanie koryta i stosownej podbudowy, ułożenie nawierzchni z kostki brukowej 2T wielobarwnej, grubości 8 cm wraz z zabudową krawężników lub obrzeży w zależności od potrzeb. Przełożenie cząstkowe istniejących chodników z kostki brukowej grubości 6 cm po obu stronach remontowanej drogi w celu dostosowania ich do niwelety drogi. Wywóz materiałów pochodzących z rozbiórki wraz z ich utylizacją. Powierzchnia nowo wykonanej nawierzchni wynosi około 350 m2.

Lokalizacja

Zadanie zlokalizowane jest na Osiedlu Piastowskim przy ul. Księcia Przemysława na wysokości budynków nr 8, 10, 12

Autor

Andrzej Hanzlik

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 100 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Remont istniejącej nawierzchni drogi dojazdowej około 350 m2. - 80.100,00 zł
  2. Przełożenie istniejącego chodnika z kostki brukowej grubości 6 cm w celu dostosowania do remontowanej drogi ok. 100 m2 - 5.000,00 zł
  3. Koszt dokumentacji technicznej - 12.000,00 zł

Łącznie szacunkowo: 97.100,00zł

Uwagi

Pismem z dnia 25 lipca 2017r. Wnioskodawca dokonał korekty złożonej propozycji zadania. Dokonana korekta oparta jest o zmianę ceny jednostkowej robót co ma swoje odzwierciedlenie i wpływa na zmniejszenie zakresu rzeczowego prac. Zmiany uwzględniono w opisie projektu na niniejszej stronie internetowej.

Kwota szacunkowa po weryfikacji: 100.000 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!