Zobacz pozostałe edycje:

Facebook

Budowa warowni – nowoczesnego zestawu zabawowo-sprawnościowego

Identyfikator: 4-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Biała Północ przez Ewelina Korzeniowska / Stanisław Dudzik.

Szczegóły projektu

Obszerna konstrukcja zestawu składać się będzie z licznych elementów sprawnościowych i zabawowych. Przeznaczony dla grupy wiekowej od 3 do 14 lat. Konstrukcję tworzyć będzie układ wielopoziomowych podestów połączonych tunelem linowym lub innym, do których zamontowane są różnorodne elementy wspinaczkowe m.in. komin, tunel linowy, układ wspinaczkowy, drabinki (pozioma podniebna czy wejściowa łukowa) i zjeżdżalnia.

Zestaw, poza aktywną zabawą, umożliwia również rozwój sprawności fizycznej i stymuluje takie umiejętności jak pokonywanie przeszkód, wspinanie, zwisanie, czworakowanie, pełzanie oraz ześlizgiwanie. Zabawa na warowni przyczyni się do kształtowania koordynacji ruchowej, zmysłu równowagi i ogólnej sprawności dzieci.

Zestaw będzie stanowić uzupełnienie istniejących atrakcji na osiedlowym placu zabaw.

Zestaw zabawowo-sprawnościowy będzie w stanie zapewnić równoczesną zabawę 40-osobowej grupie dzieci.

Lokalizacja

Plac zabaw przy ul. Chłopickiego.

Autor

Ewelina Korzeniowska / Stanisław Dudzik

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 120 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Warownia: 85.000 zł
  2. Bezpieczna nawierzchnia: 15.000 zł

Opinia Zespołu Weryfikacyjnego

Kwota szacunkowa zweryfikowana przez Zespół Weryfikacyjny.

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!