Zobacz pozostałe edycje:

Facebook

Modernizacja ulicy wraz z chodnikami przy ul. Struga

Identyfikator: 8-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Dolne Przedmieście przez Paweł Kluska.

Szczegóły projektu

Żeby poprawić bezpieczeństwo i komfort zarówno pieszych jak i kierowców należy zmienić zasady parkowania przy ul. Struga. Chcemy sprawić by samochody parkowały po drugiej stronie ulicy. Poszerzenie terenu drogi wzdłuż ogrodzenia „PHILIPSa” spowoduje że pojawi się tam ok 140m utwardzonego pasa. Zwiększy się przez to ilość miejsc parkingowych, a od strony zamieszkania powstanie nowy chodnik z zakazem parkowania przez co poprawi się bezpieczeństwo wyjeżdżających z posesji i komfort pieszych korzystających z chodnika.

 

Lokalizacja

Poszerzenie jezdni przy ul. Struga na odcinku od ul. Starobielskiej do ul. Słowackiego od strony fabryki „Philips” (zgodnie z załączonym projektem). Modernizacja chodnika przy ul. Struga od strony budynku „Starobielska 8” na odcinku od ul. Starobielskiej do zjazdu pod budynek Starobielska 8 (zgodnie z załączonym projektem).

Autor

Paweł Kluska

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 130 850,00 zł

Części składowe zadania

  1. Rozbiórka istniejącej zabudowy
  2. Wywóz gruzu i odpadów
  3. Poszerzenie jezdni o nawierzchni asf.-bet.
  4. Modernizacja chodnika
  5. Regulacja studzienki
  6. Projekt 

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!