Zobacz pozostałe edycje:

Facebook

Zakup nowości wydawniczych oraz filmów dla Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej

Identyfikator: 27-OBB002. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Środmieście - Bielsko przez Agnieszka Giemza.

Szczegóły projektu

Projekt ma na celu zakup nowości wydawniczych oraz filmów, które wzbogacą i uatrakcyjnią ofertę Książnicy Beskidzkiej. Pozwoli mieszkańcom osiedla śródmieście na skorzystanie z większej liczby nowości wydawniczych, zgodnie ze standardami jakich oczekuje się od współczesnych bibliotek. Wpłynie na większe zainteresowanie jej zbiorami, co znajdzie bezpośrednie przełożenie na rozwój osobisty jej mieszkańców. Z uwagi na uniwersalny charakter naszej instytucji, szczególną troską otaczamy dzieci zachęcając ich do korzystania z bogactwa literatury niosącej nieocenione wartości ogólnoludzkie, etyczne, moralne. Środki finansowe jakimi dysponuje biblioteka nie pozwalają na pełne zaspokojenie potrzeb czytelniczych. Ogromną pomocą i wsparciem byłby więc dodatkowy zakup nowości wydawniczych oraz filmów w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy do oddania głosu na NASZ projekt. DZIĘKUJEMY!

Lokalizacja

Książnica Beskidzka, ul. Juliusza Słowackiego 17 A, 43-300 Bielsko-Biała

Autor

Agnieszka Giemza

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 10 000,00 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!