Zobacz pozostałe edycje:

Facebook

Remont toalet i zaplecza kuchennego przy sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej Straconka / Zakup dla filii Książnicy Beskidzkiej – Biblioteka w Straconce, książek, urządzeń i materiałów wg listy

Identyfikator: 26-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Straconka przez Krzysztof Kozak.

Szczegóły projektu

1. Projekt dotyczy remontu toalet i zaplecza kuchennego przy sali Ochotniczej Straży Pożarnej Bielsko-Biała Straconka. Sala przeszła gruntowny remont w ramach budżetu obywatelskiego z 2018 roku. W ramach kontynuacji remontu zachodzi potrzeba dostosowania toalet i zaplecza kuchennego dla potrzeb mieszkańców, jak i strażaków szkolących się w nowo wyremontowanej sali. W sali strażnicy oprócz szkoleń druhów odbywa się wiele spotkań, imprez, uroczystości mających na celu integrację lokalnej społeczności. W ramach remontu, którego koszt szacuje się na 145.000 zł należy zrealizować następujące przedsięwzięcia:

- skucie i wymiana płytek,
- wymiana armatury sanitarnej,
- wymiana instalacji elektrycznej i wodnej,
- wymiana drzwi,
- wymiana mebli kuchennych,
- malowanie.

2. Książnica Beskidzka filia Straconka – doposażenie poprzez zakup części nowości książkowych, audiobooków, filmów DVD, gier planszowych oraz tytułów proponowanych przez czytelników. Zakup szafki na książki oraz tablic do kącika dla dzieci, materiałów do zajęć plastycznych z dziećmi oraz spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Zakup statywu pod projektor. Zakup potykacza reklamowego, sztalugi ekspozycyjnej.

Lokalizacja

1. Ochotnicza Straż Pożarna w Bielsku-Białej Straconka, Górska 129

2. Książnica Beskidzka filia Straconka, ul. Górska 133

Autor

Krzysztof Kozak

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 150 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Remont toalet (OSP): 78.000 zł
  2. Remont pomieszczeń kuchennych (OSP): 67.000 zł
  3. Książnica Beskidzka filia w Straconce: 5.000 zł

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!