Identyfikator: 3-OBB003.
Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Biała Krakowska przez Agnieszka Wybraniec.

Szczegóły projektu

"Spacer ma moc!" to projekt mający na celu kompleksowy remont chodnika przy ulicy Waleriana Łukasińskiego od nr 45 do 81. Obecny stan tego odcinka to popękany, poprzerastany trawą, dziurawy trotuar, braki nawierzchni i ubytki zasypane ziemią. Projekt dotyczy wymiany zdewastowanej nawierzchni asfaltowej na kostkę brukową wraz z obrzeżem. Porządny, bezpieczny chodnik w tej części osiedla jest potrzebny nie tylko mieszkańcom ulicy Łukasińskiego, ale również użytkownikom R.O.D. Magnolia, którzy korzystają z niego, by dotrzeć na działkę oraz licznym spacerowiczom.

Ponieważ do połowy ulicy (do nr 45) chodnik jest wybrukowany, w końcowym efekcie projektu powstanie nie tylko bezpieczny chodnik, ale również przyjemna trasa spacerowa na osiedlu Biała Krakowska.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, ul. Waleriana Łukasińskiego 45-81

Autor

Agnieszka Wybraniec

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 280 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Kompleksowe ułożenie chodnika z kostki brukowej (rozbiórka starej nawierzchni, wymiana podbudowy, kostka) wraz z ułożeniem krawężnika - ok. 400,00 zł brutto / m2 remontu chodnika, 350 mb x 2 m szerokości = 700 m2 chodnika, 700 m2 x 400,00 zł = 280.000,00 zł

Uwagi

W związku z przyjęciem szacunkowego kosztorysu, w przypadku przekroczenia kwoty dla projektu osiedlowego, jako autorka projektu wyrażam zgodę na zmniejszenie zakresu zadania (skrócenie odcinka robót) do wartości kosztorysu w kwocie 280.000 zł.

Wynik weryfikacji

POZYTYWNY

lub
Uzupełnij treść opisu: