Identyfikator: 10-OBB001.
Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Grunwaldzkie przez Małgorzata Wójcik.

Szczegóły projektu

Celem projektu jest zakup nowości wydawniczych, audiobooków, gier i filmów, które znacząco wzbogacą i uatrakcyjnią ofertę biblioteki dla mieszkańców Osiedla Grunwaldzkiego.

Do eksponowania, właściwego przechowywania książek potrzebne są odpowiednie pomoce biblioteczne, które dzięki tym środkom zostaną zakupione.

Dodatkowym celem jest aktywizowanie seniorów naszego osiedla oferując im ciekawe zajęcia artystyczne. Efekty tych zajęć będziemy prezentować w specjalnie na ten cel zakupionych ladach wystawienniczych.

Nasza biblioteka prowadzi szereg działań na rzecz najmłodszych mieszkańców osiedla. Współpracujemy z przedszkolami oraz okolicznymi szkołami. Spotykamy się na lekcjach bibliotecznych. Zakup "Magicznego Dywanu" uczyni te zajęcia jeszcze atrakcyjniejszymi. Środki finansowe, jakimi dysponuje biblioteka, nie pozwalają na pełne zaspokojenie potrzeb czytelniczych. Ogromną pomocą i wsparciem byłby więc dodatkowy zakup nowości wydawniczych oraz materiałów doposażających bibliotekę ze środków w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do oddania głosu na NASZ projekt. DZIĘKUJEMY!

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Tadeusza Rychlińskiego 20

Autor

Małgorzata Wójcik

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 60 000,00 zł

Części składowe zadania

  1. Książki, audiobooki, filmy, gry - 27.000 zł
  2. Pomoce biblioteczne (wózek biblioteczny, rozdzielacze, podpórki, podstawki, ekspozytory i inne) - 11.000 zł
  3. Magiczny dywan - 12.000 zł
  4. Lady wystawiennicze - 2.000 zł
  5. Skrzynie na nowości wydawnicze - 2.000 zł
  6. Spotkania dla seniorów - 5.000 zł
  7. Materiały promocyjne - 1.000 zł

Wynik weryfikacji

POZYTYWNY

lub
Uzupełnij treść opisu: