Remont parkingu przy ul. Braci Gierymskich

Identyfikator: 24-OBB001. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Słoneczne przez Waldemar Wysocki.

Streszczenie projektu

Niniejszy projekt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnej społeczności, która w trakcie codziennej eksploatacji parkingu doświadcza szeregu uciążliwości powodowanej jego złą nawierzchnią . Remont parkingu przewiduje wykonanie opaski z krawężników, uzupełnienie warstwy tłucznia oraz wykonanie wierzchniej warstwy asfaltowej na powierzchni 300 m kw. 

Opis projektu

Na przedmiotowym parkingu przez wiele lat użytkowania utworzyły się liczne nierówności spowodowane przemieszczaniem się sypkiego kruszywa, a także wykruszaniem się płyt ażurowych ułożonych na wjeździe. Obecnie w suche i wietrzne dni podrywają się z parkingu tumany kurzu i piasku. W czasie pór roku obfitujących w opady atmosferyczne na całej powierzchni parkingu utrzymują się kałuże lub zamarznięte tafle lodu. Liczne nierówności są także przyczyną wielu uszkodzeń podowzi i podzespołów oraz lakieru nadwozi samochodów wjeżdżających i wyjeżdżających z parkingu. Niniejszy projekt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnej społeczności, która w trakcie codziennej eksploatacji parkingu doświadcza szeregu uciążliwości powodowanej jego złą nawierzchnią . Remont parkingu przewiduje wykonanie opaski z krawężników, uzupełnienie warstwy tłucznia oraz wykonanie wierzchniej warstwy asfaltowej na powierzchni 300 m kw. 

Lokalizacja

Teren parkingu, położonego na działkach ozn. 713/2 oraz 713/6, zlokalizowanych przy ul. Braci Gierymskich na Os. Słonecznym.

Autor

Waldemar Wysocki, telefon: 607617299, adres e-mail: waldemar.wysocki@interia.eu

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 34 000,00 zł

Części składowe zadania

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i koszt uzgodnień - 4.000,00 zł
  • Uzupełnienie i wyrównanie podbudowy oraz wykonanie wierzchniej warstwy asfaltowej - 30.000,00 zł

 

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!