Wzgórze Trzy Lipki - Sport i wypoczynek - etap II

Identyfikator: 25-OBB005. Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Stare Bielsko przez Renata Bresińska.

Streszczenie projektu

Projekt Wzgórze Trzy Lipki - Sport i wypoczynek - Etap II ma na celu poszerzenia oferty dla mieszkańców o następujące elementy:

  • plac zabaw - 4 elementy
  • siłownia - 5 elementów
  • stoły do gry w szachy 2 szt.
  • tablica/mapa fortyfikacji (schrony z czasów II wojny światowej) z opisami i drogowskazami, umieszczona koło istniejącej tablicy z panoramą
  • tablica/zdjęcie miasta z zaznaczonymi ważnymi miejscami i obiektami w mieście

Opis projektu

Wzgórze Trzy Lipki - Sport i wypoczynek - Etap II to kontynuacja projektu, którego głównym celem było stworzenie miejsca wypoczynku dla mieszkańców Bielska-Białej. Ponieważ powstałe w zeszłym roku siłownia i plac zabaw dla dzieci cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a liczba urządzeń nie jest w stanie zaspokoić potrzeb zainteresowanych osób, pojawiła się uzasadniona potrzeba stworzenia dodatkowych miejsc zabaw dla dzieci oraz urządzeń dla dorosłych. Nasze wzgórze odwiedzają nie tylko mieszkańcy naszej dzielnicy ale także mieszkańcy miasta oraz turyści. Spotykamy się z ich strony z wyrazami zadowolenia z zagospodarowania tak pięknego miejsca oraz licznymi prośbami o powiększenie infrastruktury, co potwierdza potrzebę i sens naszych działań.

Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

Autor

Renata Bresińska

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia: 50 000,00 zł

Uwagi

Urządzenia siłowni z pylonami: - narty biegowe - Orbitrek - Twister lub urządzenie do podciągania się - Stoper - Prasa nożna, wachadło Plac zabaw: - karuzela "Bączek" lub "Trzmiel" - Huśtawka "Jolka" - Kiwak "Bicykl" - Przeplotnia "Smok"

Wrzuć linka na swój profil

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz, by został zrealizowany? Im więcej osób dowie się o nim i poprze podczas głosowania, tym większe szanse będzie miał na realizację. Udostępnij go na swoim profilu by dowiedzieli się o nim Twoi znajomi!